Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Час пішов". Політв'язень Павло Гриб звернувся до президента України

Хлопець зустрів 21-й день народження у російському СІЗО.

Український політв'язень Павло Гриб звернувся до Президента України  з проханням вирішити нарешті долю бранців Кремля. Звернення у соцмережі опублікував його батько, йдеться у ТСН.12:00.

Павло Гриб нагадує, що кількість політв’язнів тільки збільшується. Однак через вибори питання полонених не вирішується. Свій 21-й день народження політв’язень зустрічає у російському слідчому ізоляторі.

В своєму листі Павло зазначив, що чекає на офіційну реакцію і дії влади.

"Від початку цього року не стали за всілякими клопотами, подіями і виборами помічати, як ув’язнюють і мордують все більше і більше нових патріотів, значить цим вже нікого не здивуєш. Це не повинно стати в жодному разі буденною нормою життя. Будь-яка влада має нас чути. Будь-яка інша політика в цьому напрямі є державною зрадою. Ми чекаємо офіційної реакції і головне - дій влади. Час пішов. Пообіцяли – працюйте", - написав Павло у зверненні.

В День народження Павла оприлюднюю його Звернення. Звернення Шановна громаде! Я, Павло Гриб, український патріот,...

Опубліковано Ігором Грибом Неділя, 30 червня 2019 р.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили. Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи.

Стан здоров'я політв'язня у СІЗО постійно погіршувався, під час судових засідань йому неодноразово викликали швидку, тому захист хлопця просив суд змінити запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт. Однак клопотання адвокатів не задовольняли. 28 січня Гриб на суді розповів, як його катували співробітники ФСБ Росії. 22 березня його засудили до 6 років колонії, після цього хлопець оголосив голодування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції