Час від часу вибухають міни: нова масштабна пожежа спалахнула поблизу фронту у Луганській області

Час від часу вибухають міни: нова масштабна пожежа спалахнула поблизу фронту у Луганській області

Цю лісову пожежу видно за десятки кілометрів.

У Луганській області спалахнула нова масштабна лісова пожежа. Напередодні пізно ввечері несподівано загорівся молодий ліс поблизу фронту. Пожежники кажуть, що це також може бути підпал.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тут лише напередодні рятувальники вгамували полум'я, яке виникло одночасно на кількох ділянках лінії розмежування. Зараз на місці працює сотня вогнеборців. Вони намагаються втримати вогонь, щоби той не перекинувся на потужну газорозподільчу станцію.

Цю лісову пожежу видно за десятки кілометрів. Густий дим закриває пів неба. Під'їхати до вогню складно – це вже фактично лінія фронту, всюди встановлені міни. Час від часу, вони, перегріті у полум'ї, вибухають.

За словами в.о. начальника штабу з гасіння пожежі, полковника Івана Борзило, пожежа масштабна і дуже дивна.

"Під Лобачевим чергували наші співробітники і не було ані загорянь, ані диму, не було ніяких осередків. То чомусь пізно ввечері почалась нова пожежа", - розповів він.

Відео У Луганській області виникла нова масштабна лісова пожежа

Нова масштабна лісова пожежа в Луганській області. Пізно ввечері несподівано загорівся молодий ліс поблизу фронту. Пожежники кажуть: це також може бути підпал. Лише напередодні рятувальники вгамували полум'я, яке виникло одночасно на кількох ділянках лінії розмежування. Зараз на місці працює сотня вогнеборців. Вони намагаються втримати вогонь, щоб той не перекинувся на потужну газорозподільчу станцію.    

У Луганській області виникла нова масштабна лісова пожежа

Там, де пройшов вогонь, здається, що небезпеки вже нема, але він спалахує на сухому гіллі, на трухлявих колодах. Гасити таку пожежу дуже важко, вогнеборці намагаються хоча б зупинити вогонь. За дорогою уже старий ліс, треба не дати йому перескочити цю вузьку просіку.

До десятка пожежних автомобілів чергують поблизу газорозподільчої станції. Якщо вогонь добереться сюди, то може статися велике лихо.

Читайте також:

  • Масштабні пожежі у Луганській області забрали життя однієї людини, вогонь поширився на 945 га
  • У пожежі в Луганській області загинув військовослужбовець ЗСУ

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів