Часник і цибуля: медики розповіли про користь і небезпеку "народних антибіотиків"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ними ліпше зміцнювати організм до сезону хвороб, ніж лікуватися.

Популярні в народі засоби профілактики застуд та вірусних інфекцій часник та цибуля нині в українських маркетах часто не вітчизняні, а китайські. Вони коштують до 70-75 грн за кілограм, а лікарі не радять переоцінювати їх цілющих властивостей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Температура у теплиці 20 градусів тепла, цибулю треба регулярно поливати і вже через місяць щойно посаджена буде буяти. 250 квадратних метрів, засаджених цибулею – Олег Єлєва влаштовує екскурсію своєю теплицею неподалік Вінниці. Цибулю він вимірює на тонни, вирощує на чистому чорноземі, на хімію – табу: "Екологічно чиста, я за неї ручаюсь, їм сам і всім рекомендую". Він висаджує спеціальний сорт цибулі салатної, збуває її гуртовикам, а вже перепродують далі: "Ресторани, магазини, супермаркети – сам я не торгую, бо нема часу".  За кіло гуртові покупці дають не більше 50 грн – це не вигідно для Олега, і він вперше за 13 років фермерства зазнає збитків. Тож уже за місяць Олег зріже всю цибулю, натомість висіє помідори, перець і баклажани. А поки, йдучи міжряддям, відщипує зелені вершечки – мовляв, із такими вітамінами жодна застуда не страшна: "У мене в сім’ї ніхто не хворіє гриппом, відколи займаюся, років 13-14".

Відео Часник і цибуля: скільки коштують на українських базарах і чи справді мають цілющі властивості

Популярні в народі засоби профілактики застуд та вірусних інфекцій - часник та цибуля. В українських маркетах часник продають і український, і китайський. Цибуля вартує від 10 до 75 гривень. Перевіряючи ціни, ТСН заразом поговорила і з лікарями - чи справді часник та цибуля настільки цілющі, як вважають у народі. Більше читайте тут

Часник і цибуля: скільки коштують на українських базарах і чи справді мають цілющі властивості

Зоряна нарізає цибулю і  додає до салату , чоловік каже: мало, бо цей овоч надто любить. І вірить: він вберігає від вірусів. Часник із салом для нього не просто страва, а щоденний ритуал. "Це мені передалося від мами і батька, мені здалося, вони менше хворіли, і я", - каже Василь Владика. Емілія батькових гастрономічних пристрастей не поділяє, але Зоряна тим і не переймається. Жінка упевнена: цибуля та часник ворожі віруси не здолають. "У раціоні вживати – це цілком нормально. А допомогти позбутися нам від вірусів допоможе наш імунітет, а це – комплекс вітамінів", - пояснює Зоряна Владика.

Посеред яток із цибулею та часником на столичному ринку зустріч із лікарем-дієтологом. "Водорозчинні вітаміни гинуть, і через 15-20 хвилин цінність такого продукту – нульова", - пояснює Олександр Кущ. Народна ж медицина радить виганяти слиз із носа розведеним цибулевим соком. Медик із цим не згоден: "Коли там, вибачте, вже стафілокок живе – ніяким цибулевим соком його вже не вилікуєш, однозначно". Також він застерігає від закапувань вуха: "Ви уявляєте, наскільки ніжна структура барабанної перетинки? Такий агресивний сік може спричинити хімічний опік". Не радить лікар і переоцінювати часник – він не замінить антибіотиків. Особливо небезпечними цибулево-часникові експерименти можуть бути для дітей та людей із проблемами травлення.

Натомість для профілактики  сезонних недуг часник та цибуля – засоби, що треба. Вони дійсно можуть допомогти імунній системі зміцнитись. Хоча винятково у комплексі зі спортом і здоровим способом життя.

Кореспондентка ТСН Олена Лоскун 

Залиште свій коментар

Вибір редакції