Часті грозові дощі, шквали, град та навіть смерчі: прогноз погоди на 21 червня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше від негоди потерпатимуть західні області.

У неділю, 21 червня, в Україні буде нестійка погода - сонце змінюватимуть часті грозові дощі, які іноді супроводжуватимуться градом, шквальним вітром чи навіть смерчами.

"Причиною цьому є специфічна синоптична ситуація, що є сприятливою для утворення купчасто-дощових хмар, з яких і утворюються грози. І на вихідних ця синоптична ситуація все ще істотно не зміниться", - зазначили в Українському гідрометцентрі.

У більшості областей пройдуть грозові дощі, вдень в окремих районах можливий град та шквали 15-20 м/с. На Закарпатті та Прикарпатті очікуються значні дощі. На сході країни буде без опадів.

Температура у західних областях уночі 12-17°С, удень 20-25°С. На решті території вночі 15-20°С, удень 25-30°С, на сході країни до 33°С.

У Києві також пройдуть короткочасні дощі з грозами. Температура вночі становитиме 17-19°С, удень 27-29°С.

погода 21.06.2020
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 21 червня 2020 року

"Літні опади мають дуже локальний характер і часто проявляються на невеликій території. Наприклад в одній частині міста - дощить, а в іншій все ще світить сонечко. Це типово для так званих конвективних процесів (грози, граду, шквалів). Проте навіть при невеликому охопленні території вони можуть набувати значної сили і завдавати значної шкоди, а інколи навіть бути причиною людських жертв. Тож бережіть себе і під час грози заховайтесь у приміщенні та зачиніть вікна і двері. І пам'ятайте, що не можна ховатися від грози під деревами", - наголосили в Укргідрометцентрі.

Відео Прогноз погоди на 20-21 червня та секрет фантастичних дверей від Фросі

Прогноз погоди на вихідні від Фросі. Наша маленька погодниця рекомендує зазирнути в секретні двері - дивіться просто зараз.  

Прогноз погоди на 20-21 червня та секрет фантастичних дверей від Фросі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції