Опозиція залишила Раду через "профанацію голосування"

За словами Кириленка, в залі від коаліції присутні не більше 50 депутатів, але під час голосування за закон про позаблоковість буде достатньо голосів, щоб його ухвалити.

Депутати Верховної ради від фракцій Блоку Юлії Тимошенко й Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" 1 липня увечері залишили зал засідань парламенту..

Народний депутат України, лідер групи "За Україну!" В'ячеслав Кириленко заявив, що у сесійній залі під час обговорення в другому читанні проекту закону "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" "відбувається чистої води профанація демократичного процесу".

За його словами, в залі від коаліції присутні не більше 50 народних депутатів, але під час голосування за закон буде достатньо голосів, щоб його ухвалити.

Також Кириленко підкреслив, що поправки опозиції не враховуються. На думку депутата, у Верховній Раді "є спроба підмінити справжнє обговорення цього питання фарсом". "І в цьому фарсі ми участі брати не будемо", - сказав Кириленко.

Депутати від опозиції вирішили не брати участь у розгляді Радою законопроекту про основи внутрішньої й зовнішньої політики у зв'язку з тим, що більшість внесених ними виправлень до документа було відхилено.

Вони забрали свої електронні картки для голосування й вийшли із залу.

Зараз у залі продовжують перебувати близько 10 депутатів від БЮТ і НУНС, що є авторами виправлень, які ще будуть розглядатися.

Рада 1 липня вирішила працювати до завершення розгляду всіх питань порядку денного.

Парламент уже розглянув 65 із 423 поправок до згаданого закону.

Нагадаємо, Верховна рада розглядає проект закону, що передбачає оголошення Україною постійного нейтрального, позаблокового статусу.

Це питання стоїть у порядку денному засідань Верховної Ради на пленарний тиждень.

Законопроект було внесено ще в грудні 2007 року лідером Компартії Петром Симоненком та членом його фракції Ігорем Алексєєвим.

Спікер Володимир Литвин на засіданні погоджувальної ради повідомив, що на нинішньому пленарному тижні графік буде "дуже напружений".

Читайте також:

Вітренко дорікнула Януковичу, що пора виконувати обіцянки

Уряд затвердив план співробітництва з НАТО на 2010

Україна остаточно відмовиться від НАТО вже цього тижня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: