Частина Московського мосту у Києві може обвалитися на проїжджу частину

Достатньо, щоб сильний порив вітру натиснув на щит з гербом, встановлений на пілоні, і конструкція полетить прямо на дорогу.

 На 115-метровому пілоні Московського мосту у щита з гербом Києва відірвані кріплення та заіржавіла арматура. Через це щит може впасти в будь-який момент.

Щит могли пошкодити транспортники під час ремонту, зазначив голова комісії з питань культури Київради Олександр Бригинець.

"Достатньо, щоб сильний порив вітру, як говориться, натиснув у правильну точку, і все - конструкція миттю полетить прямо на дорогу. Це може відбутися в будь-який момент. А важить ця штуковина тонну, а то й більше", - цитує чиновника "Комсомольська правда в Україні".

За словами Бригинця, минулого року його знайомі альпіністи встановили там стяжки, які хоч якось утримують конструкцію.

Як вважає Олександр Петращук, карбувальник, який брав участь у виготовленні герба, причиною руйнування стали мисливці за кольоровими металами.

"Каркас зроблений з міді та латуні. Обшитий герб міддю. Коли ми його оглядали, то виявили, що там вирізані цілі частини конструкції! Ось завдяки тому, хто це зробив, кріплення і ослабло", - розповів Петращук.

Натомість в.о. начальника Головного управління охорони культурної спадщини Києва Сергій Новгородський переконаний, що причин для паніки немає.

"Герб поки тримається надійно, і немає підстав вважати, що він завалиться. Там побували альпіністи і поставили спеціальні стяжки - вони утримують каркас конструкції. У той же час скажу, що я подивився відеоматеріал, який доводить, що герб треба терміново знімати і реконструювати. Ми вже направили листа до "Київавтопутемосту"… Попросили, щоб вони вжили термінових заходів", - розповів Новгородський.

Читайте також:

У Донецьку будують міст україно-російської дружби з Віні-Пухом та П'ятачком

У Запоріжжі понад півсотні людей стрибнули з моста, щоб "убити в собі боягузливого кролика"

У Києві відкрили новий міст через Дніпро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: