Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Частину "рюкзаків Авакова", які МВС купувало за 2899 грн, шили в'язні за 60-130 грн – прокурор

Собівартість рюкзаків становила 555 грн.

Собівартість рюкзаків, які Міністерство внутрішніх справ за результатами тендеру закуповувало за 2899 грн, становила 555 грн. Частину з них шили в'язні у виправних колоніях по собівартості 60-130 грн.

Це показала товарознавча експертиза, розповів прокурор під час слухання у суді щодо обрання запобіжного заходу синові глави МВС Арсена Авакова Олександру, передає InfoResist.

ВідеоХолодницький наголосив, що у "справі рюкзаків" немає жодної політики

"Згідно з проведеними експертними дослідженнями, зокрема, товарознавчими експертизами, вартість одного рюкзака становить 555 грн, в той час, коли під час тендерної закупівлі за одиницю було сплачено 2899 грн", — сказав прокурор.

Обвинувач також сказав, що ще один затриманий у "справі рюкзаків" - товариш сина Олександра Авакова Володимир Литвин - повинен бути забезпеч їхнє шиття. "Причому якість нікого не хвилювала, оскільки ніяких проблем з прийманням цих рюкзаків МВС виникнути не повинно було", - сказав прокурор.

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ влаштувало обшуки у квартирі сина глави МВС Арсена Авакова - Олександра. У Бюро наголосили, що дії відбуваються в рамках справи щодо забезпечення МВС рюкзаками.

МВС у відповідь опублікувало офіційну заяву за фактом обшуків у Авакова-молодшого. Дії НАБУ в міністерстві назвали політичними. А сам Аваков впевнений, що син доведе свою невинуватість у суді. Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, своєю чергою, наполягає - у справі немає жодного політичного підтексту, а перед законом рівні всі.

Увечері понеділка, 31 жовтня, НАБУ оголосило підозри Авакову-молодшому та екс-заступнику міністра внутрішніх справ Сергієві Чеботарю. Їх підозрюють у розтраті 14 млн грн. Третій фігурант справи - керівник IТ-компанії Turboseo Володимир Литвин із Харкова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції