Частину нових підручників для 4 класів, які везли до регіонів, пошкодила злива

Частину нових підручників для 4 класів, які везли до регіонів, пошкодила злива

Фото: pixabay.com

Підручники обіцяють замінити.

Частину шкільних підручників для учнів 4 класів пошкодила злива під час доставки до регіонів. 

Про це повідомила пресслужба Інституту модернізації змісту освіти.

Інцидент стався у період від 2 до 5 серпня. "Через форс-мажорні обставини (зливи зі шквальним вітром та градом) залило водою невелику частину підручників для 4 класу закладів загальної середньої освіти", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що підручники перевозили на піддонах під плівкою. Саме тому перевізник своєчасно не виявив пошкодження і направив їх до областей. Вода пошкодила незначну кількість підручників,наголосили в Інституті. Утім, скільки саме, не повідомляють.

В організації кажуть, що всі підручники замінять. Для цього представникам обласних держадміністрацій слід повідомити про кількість пошкоджених матеріалів звернувшись на гарячу лінію Інституту модернізації змісту освіти за телефоном (044) 248-25-21.

До слова, у Міносвіти повідомляли, що на початок серпня доставлено понад 4,4 мл підручників - це 90%  загального плану доставки. Повністю забезпечені 4 класи НУШ на Волині та в Рівненській області. Майже 100% забезпечені школи у Вінницькій, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

Як повідомлялося, у на початку навчального року - від вересня - школи розпочнуть освітній процес у повноформатному режимі. Дистанційний чи змішаний формат можливий, якщо буде "жовтий", "помаранчевий" чи "червоний" рівні.  Для роботи шкіл у звичайному форматі у цих зонах необхідно, аби 80% освітян були вакциновані від COVID-19.

Новини України: Шкарлет пояснив, яким може бути новий навчальний рік

Новини України: Шкарлет пояснив, яким може бути новий навчальний рік

Повʼязані теми:

Наступна публікація