Частину томів справи Гонгадзе засекретили

Кілька десятків томів справи про вбивство Георгія Гонгадзе мають гриф "цілком таємно". Їх розглядатимуть у закритому режимі.

Частина томів у справі щодо вбивства Георгія Гонгадзе перебуває під грифом "цілком таємно".

Про це сказав начальник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

"Декілька десятків томів - під грифом "цілком таємно", тому розгляд цієї частини справи буде відбуватись у закритому режимі. Але загальне обвинувачення Олексія Пукача і Юрія Кравченка знаходиться у тих томах, які доступні адвокатам. Я думаю, що вони будуть розглянуті на відкритому засіданні", - зазначив Бойченко.

Як повідомлялося, адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко заявила, що з 132 томів кримінальної справи за звинуваченням Олексія Пукача у вбивстві Гонгадзе 20 томів мають гриф, який обмежує доступ.

Нагадаємо, 14 вересня 2010 прес-служба Генеральної прокуратури заявила, що досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього генерала міліції Олексія Пукача у вбивстві журналіста Ґонґадзе завершується. За даними ГПУ, слідством встановлено, що замовником цього злочину був на той час глава МВС України, нині покійний Юрій Кравченко.

А 27 вересня помер заступник голови правління, директор Департаменту економічної безпеки і режиму ВАТ "Укрнафта" Петро Опанасенко, який згадувався на плівках Миколи Мельниченка у розмовах нібито Леоніда Кучми з міністром МВС Юрієм Кравченком. Він займався розслідуванням справи про переслідування Гонгадзе ще до загибелі журналіста.

Читайте також:

Сім'я Кравченка наполягає, щоб суд виніс рішення, винен він чи ні

Помер ще один генерал, який розслідував справу Гонгадз

Екс-начальник Пукача не вірить, що вбити Гонгадзе вирішив Кравченко

Акція пам’яті Георгія Гонгадзе у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: