Чавес: спасибі, друже Янукович, за те, що мене запросив

Чавес зізнався, що вже давно мав плани і бажання приїхати до України, і передав найтепліші побажання українському народові.

Президент Венесуели Уго Чавес назвав президента Віктора Януковича своїм другом і передав вітання від венесуельського народу українцям. Про це Чавес заявив на спільній з Януковичем прес-конференції у Києві 18 жовтня.

"Президент і мій друг Віктор Янукович", - звернувся до глави української держави президент Венесуели.

Як підкреслив Чавес, він вже давно мав плани і бажання приїхати до України. "Мені дуже приємно було почути про Вашу перемогу, про твоє повернення, яке забезпечив український народ. Ти мені сказав: більше часу марнувати не можна", - сказав Чавес, звертаючись до Януковича.

Він також заявив, що хоче "обняти і передати найтепліші побажання українському народові". "І я, дякуючи Богові, дякуючи твоєму народові, який знову повернув тебе на пост… І спасибі тобі, Янукович, за те, що ти мене запросив", - сказав президент Венесуели.

Чавес передав вітання "з батьківщини Болівара, від серця венесуельського народу серцю народу України". Він також висловив велике бажання і готовність разом з Україною розпочати спільний шлях і відкривати при цьому нові горизонти.

Читайте також:

Янукович: Україна видобуватиме нафту і газ у Венесуелі

Уго Чавес прибув в Україну

Чавес - Януковичу: в українців є високе почуття незалежності

ВідеоЧавес: спасибі, друже Янукович, за те, що мене запросив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: