Чавес - Януковичу: в українців є високе почуття незалежності

Янукович з венесуельським колегою збирається надолужити те, що втрачено, а Уго Чавес похвалив українців за почуття незалежності.

Президент Венесуели Уго Чавесом вважає, що Україна та Венесуела борються за одну справу – незалежність і розвиток суверенітету.

"У вас, українців, є глибоке почуття незалежності та суверенітету", - заявив Чавес на зустрічі з Віктором Януковичем.

Президент Венесуели погодився з главою української держави стосовно того, що наші країни мають невикористаний потенціал для співпраці та налагодження контактів на найвищому рівні. Уго Чавес також відзначив утвердження в Україні політичної стабільності.

"Ми прибули сюди визначити шляхи нашої подальшої співпраці та допомагати одне одному", – наголосив президент Венесуели.

В свою чергу, Віктор Янукович, вітаючи гостя, високо оцінив той факт, що Чавес прийняв його запрошення відвідати Україну з візитом.

"Багато втрачено часу у відносинах між нашими країнами, і зараз ми очікуємо на поглиблення співпраці, – сказав Янукович. – ...Сподіваюся, ми обговоримо сьогодні ці питання".

Глава держави відзначив, що останні п'ять років Україна пройшла складний шлях, але "зараз у нас відновлено політичну стабільність, розпочалося зростання економіки, держава рухається шляхом реформ".

Як відомо, 18 жовтня президент Венесуели прибув в Україну для зустрічей із владою.

У ході візиту планується зустріч Чавеса із президентом Віктором Януковичем, також він має намір ознайомитися з виробничими потужностями державного підприємства "Антонов" (Київ).

Передбачається, що однією з тем його переговорів з українською владою буде постачання венесуельської нафти до Білорусі нафтопроводом Одеса-Броди.

Крім того, на думку експертів, сторони можуть домовитися і про екстрадицію українських моряків, що перебувають під арештом у Венесуелі через звинувачення у торгівлі наркотиками.

Фахівці наголошують, що Уго Чавес також може виявити цікавість до української зброї, зокрема, танків.

Читайте також:

Уго Чавес прибув в Україну

Уго Чавес розпочинає візит до України

Чавес нагодував Мєдвєдєва солодощами

Чавес забезпечить Білорусь нафтою на 200 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: