Чечетов пообіцяв нову опозицію наступного року

Чечетов відзначив, що на виборах наступного року відбудеться перезавантаження опозиції і з’являться нові лідери.

У жовтні 2012 року відбудеться перезавантаження опозиції. Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав народний депутат від фракції ПР Михайло Чечетов.

"На виборах у жовтні наступного року знаєте, що головне станеться: ну те, що Партія регіонів виграє – це зрозуміло всім. Відбудеться перезавантаження опозиції і нові лідери опозиції з'являться...І нова конфігурація опозиції разом з владою буде конструктивно працювати", - сказав він.

Він також зазначив, що лідери опозиції в Україні є. "Арсеній Яценюк – лідер, В'ячеслав Кириленко", - сказав він.

Чечетов також відзначив, що досягненням Януковича є демократизація, коли "люди з різних регіонів можуть приїхати і вийти з гаслами "Геть владу".

19 травня біля Верховної ради у Києві опозиція організувала Весняний марш протесту в рамках громадянської акції "Вперед".

Ініціаторами всеукраїнської акції "Вперед" є активісти громадянських рухів, організатори податкового Майдану і АвтоМайдану. В акції протесту беруть участь понад 3,5 тисяч осіб.

Серед головних вимог ініціаторів акції - прийняття пакету "народних реформ", збільшення зарплат і пенсій, відставка уряду і "авторів антинародних реформ", припинення політичних і економічних репресій, реальна боротьба з корупцією.

Читайте також:

ПР пропонує арештовувати тих, хто ховає обличчя на мітингах

Колишні спонсори БЮТ підуть на вибори за списками Партії регіонів

Партія регіонів звинуватила Мєдвєдєва у шантажі

Партія регіонів поповнилась грошовитим екс-бютівцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: