ПР: весь світ зрозумів, що ця влада на 10 років

Регіонал Чечетов вважає, що зарубіжні інвестори зрозуміли: в Україні встановилася стабільна влада на 10 років. Тому можна приходити на український ринок.

Михайло Чечетов
УНІАН
Михайло Чечетов
В Україні встановилася стабільна влада на 10 років, і це зрозумів весь світ, заявив депутат Верховної ради від фракції Партії регіонів, колишній голова Фонду державного майна Михайло Чечетов.

Про це він заявив, коментуючи виставлення на продаж компанії "Укртелеком".

"Інвестори переконалися в серйозності намірів, що в Україні встановлена стабільна влада на 10 років, ніяких потрясінь у найближчі 10 років в Україні не буде, курс буде стабільний, країна прогнозована, ніхто не буде забирати й націоналізувати, можна приходити на ринок і брати участь у продажі", - сказав Чечетов.

Зокрема, депутат вказав на особливу важливість гарантії недоторканності приватної власності Президентом Віктором Януковичем і прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

"Найголовніше - з вуст Януковича й прем'єр-міністра звучать гарантії недоторканності приватної власності", - сказав він.

Нагадаємо, Фонд державного майна України 13 жовтня оголосив конкурс з продажу 92,791% ВАТ "Укртелеком". Пакет пропонується за початковою ціною 10,5 млрд грн, що в 2,4 разу перевищує номінальну вартість. Торги пройдуть через 75 днів за принципом аукціону.

Читайте також:

Уряд виставив на продаж "Укртелеком"

Янукович отримає владу, про яку Кучма і не мріяв

Половина українців не вважає Януковича своїм президентом

Ляшко: більшість забрала у Януковича рік президентства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: