Чечетов: вся українська еліта - у Партії регіонів

Заступник фракції Партії регіонів заявляє, що у ПР зібрана уся українська еліта, тому їй не загрожує розпад.

Заступник фракції Партії регіонів Михайло Чечетов вважає, що в Партії регіонів зібрана практично вся українська еліта: "і менеджерська, і управлінська, і спортивна, і наукова, і інтелектуальна".

"Природно, всі члени фракції Партії регіонів – це яскраві, неординарні особистості, люди, які мають свою життєву позицію, свою точку зору з принципових питань". – сказав він.

Чечетов також упевнений, що ситуація, пов'язана з відставкою Нестора Шуфрича з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій, не призведе до розколу в Партії регіонів.

"Якщо відповісти стисло, по-одеськи: не дочекаєтеся. Ніколи!", - сказав Чечетов.

При цьому, за словами "регіонала", на відміну від їхніх політичних опонентів, усі люди з ПР вміють грати в єдиній команді. "Це командні гравці, здатні підпорядкувати свої особисті інтереси інтересам єдиної команди, яка працює на один результат, – підняти економіку і підвищити соціальні стандарти життя людей", - зазначив Чечетов.

За його словами, на сьогодні головним при призначенні на ті чи інші напрями роботи визначалися професійні якості, управлінський досвід і уміння грати в єдиній команді для досягнення кінцевого результату. "Усі решта критерії мають другорядне значення", - сказав Чечетов.

Що стосується можливого призначення новим керівником МНС Віктора Балоги,Чечетов відзначив, що вирішення цього питання є компетенцією президента і прем'єр-міністра.

"Щодо Балоги. Я думаю, тут можливі варіанти, і я б сказав, тренерському складу на чолі з головним тренером видніше, хто саме на цій ділянці повинен посилити політичну потужність команди", - сказав він.

10 липня Верховна рада звільнила Шуфрича з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій. Напередодні президент своїм указом призначив Шуфрича заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони.

Джерела повідомляли, що саме колишній керівник Секретаріату президента Віктора Ющенка Віктор Балога, швидше за все, посяде вакантну міністерську позицію.

Пізніше Нестор Шуфрич повідомив, що Віктор Балога не буде призначений на посаду голови МНС. При цьому він в черговий раз повідомив, що саме його крісло було предметом торгу за голоси партії Балоги "Єдиний центр".

Сам Балога запевнив, що не ввійде в коаліцію в обмін на посаду голови МНС. "Мої колеги є однодумцями і ніколи не будуть розмінним матеріалом", - сказав лідер ЄЦ.

Читайте також:

Балога: дайте Шуфричу спокій, у нього й так гірко на душі

Тігіпко обіцяє триматися за своє крісло з усіх сил

Людина Балоги перейшла до Партії регіонів

Луценко: посаду глави МНС запропонували Балозі за 10 "тушок"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: