Чехія направила Україні дипломатичну ноту

Чехія вимагає пояснень щодо можливої приватизації її посольства в Україні і обіцяє об'єднати для боротьби інші посольства, яких ця проблема торкнеться.

Чеська Республіка направила Україні дипломатичну ноту з метою з'ясувати ситуацію навколо планів київської мерії з продажу будівлі, приміщення в якій в даний час орендує посольство Чеської Республіки.

Чехія не була поінформована щодо можливої приватизації будівлі. Навпаки, у січні було укладено договір про оренду до 2012 року.

У будівлі також розташовуються посольства Франції, Австрії та представництво Європейського Союзу в Україні.

Як заявив прес-секретар посольства Чехії в Києві Мілан Екерт, Чехія збирається діяти спільно з іншими посольствами, яких дана проблематика може торкнутися.

Нагадаємо, раніше прес-служба фракції БЮТ розповсюдила інформацію, що столична влада виставила на аукціон будівлі, в яких знаходяться іноземні посольства і консульства. Відповідні зміни були внесені до Програми приватизації комунального майна територіальної громади Києва на 2007-2010 роки на засіданні Київради 17 вересня 2009 року.

У той же час Київський міський голова Леонід Черновецький запевнив, що жодне посольство в місті Києві не буде позбавлено приміщення. "Я гарантую, що жодна будівля не буде виставлена на аукціон без попереднього узгодження і обговорення з посольствами іноземних держав", - сказав мер Києва.

Читайте також:

Черновецький виставив на продаж 12 іноземних посольств

Київрада продала земельних ділянок на 20 млн гривень

90% киян не довіряють Черновецькому

БЮТ: Черновецький збирається віддати Ботанічний сад під забудову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: