Чехія поскаржилася на українську мафію

За словами тимчасового повіреного у справах посольства Чехії в Україні, корупційні групи організовують чергу до посольства Чехії і продають місця у цих чергах.

 У сфері працевлаштування українців в Чехії діє чесько-українська мафія, заявив тимчасовий повірений у справах посольства Чехії в Україні Вітєзслав Півонька.

"Що ж до проблеми з робочими візами й працевлаштуванням українців у Чехії, то скажу відкрито: у цій сфері діє чесько-українська мафія. Люди наймаються на роботу до Чехії через агенції, але отримують не те, що їм обіцяли", - сказав він.

За словами дипломата, працедавець платить 150 крон за годину роботи, але робітник отримає на руки лише 80. "Це великий бізнес", - зазначив Півонька.

"Ми маємо "почистити" цю ситуацію, знайти цих людей і припинити їхню діяльність. Це спільне завдання і для нашої, і для вашої влади", - заявив дипломат.

Він наголосив, що Чехія входить у п'ятірку найлояльніших до громадян України посольств.

Проте, як зазначив Півонька, під чеськими консульськими установами і посольством, на території України, а не на території чеських дипломатичних місій, діють корупційні групи, які організовують чергу до посольства і продають місця у цих чергах.

"Це люди, які пропонують платні послуги за те, що не має жодного відношення до роботи самого посольства чи консульств і до візового режиму між Україною та Чехією", - наголосив дипломат.

Він також поскаржився на те, що немає ніяких кроків з боку МВС України.

"Ми сфотографували цих людей (организаторів корупційних схем – ред.) і передали їхні фото до МВС. Але поки нічого не змінилося", - зазначив Півонька.

Читайте також:

У Чехії випустили підручник для українських повій

У Чехії затримали крадений автобус з 20 українськими школярами

Українці покидають Чехію через неможливість отримати роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: