Чехія відмовила Україні у документах про політпритулок Данилишина

МВС Чехії направило до України відмову у представлені документів щодо рішення про надання політичного притулку екс-міністру Богдану Данилишину.

Чехія не буде надавати Міністерству закордонних справ України документи, в яких зазначено рішення чеського МВС про надання політичного притулку українському екс-міністру економіки Богдану Данилишину. Таку інформацію повідомило джерело в МЗС.

Міністерство отримало у четвер, 27 січня, ноту чеського зовнішньополітичного відомства. У ній пояснюється неможливість передати Україні рішення МВС Чехії з цього питання вимогами чеського законодавства.

У той же час чеський МЗС у ноті висловлює впевненість, що ситуація з наданням політпритулок громадянину України не вплине на дружні відносини двох держав.

Як повідомлялося, рішення про надання політичного притулку Данилишину було прийнято Чехією 13 січня.

18 січня Україна направила Чехії ноту з проханням надати копію рішення МВС Чехії про надання Данилишину політпритулок.

У середині серпня 2010 року Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом нанесення Данилишиним збитків державі на 4,5 мільйона гривень при схваленні застосування міжнародним аеропортом "Бориспіль" (Київська область) процедури державних закупівель у одного учасника.

У жовтні 2010 року він був затриманий Інтерполом в Чехії і був узятий під арешт, після чого Генпрокуратура розпочала процедуру його екстрадиції в Україну.

Читайте також:

Генпрокуратура Чехії не видасть Данилишина Україні

Адвокат: оскаржити "притулок" Данилишина неможливо

США: історія з Данилишиним – "дзвіночок" для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: