Чехія заявила про різке зростання потоку нелегальних мігрантів з України

Чехія заявила про різке зростання потоку нелегальних мігрантів з України

unsplash.com

Українців найчастіше виявляють серед нелегальних мігрантів у Чехії.

Понад три тисячі українців нелегально мігрували до Чеської Республіки у період від 1 січня до 30 червня 2021 року.

Про це повідомляється на сайті поліції Чехії.

Загалом у країні впродовж вказаного періоду виявили 5 430 нелегалів, серед яких 3 088 громадян України, 778 вихідців з Молдови, 364 афганці, 159 грузинів і ще 143 в'єтнамці.

Зазначається, що потік незаконних мігрантів проти аналогічного періоду 2020 року зріс на 3 806 осіб (тобто +234,4%). Це пов'язують із тим, що від березня минулого року в країні діяв режим надзвичайної ситуації.

"З загальної кількості 5325 осіб (тобто 98,1%) були виявлені під час незаконного перебування, а 105 осіб - під час нелегальної міграції через зовнішній шенгенський кордон Чехії", - йдеться у повідомленні.

Найчастіше порушники потрапляли до Чехії автотранспортом зі Словаччини, вказуючи під час в'їзду, що прямують до Німеччини.

"Громадяни України та Молдови переважно приїжджають з біометричними паспортами в межах безвізового режиму і перебувають у Чехії з порушенням захисних заходів Міністерства охорони здоров’я", - додали чеські правоохоронці.

Тим часом міністерство внутрішніх справ Литви через велику кількість нелегальних мігрантів з Білорусі звернулося до всіх органів місцевого самоврядування з проханням облаштувати додаткові місця для утримання біженців.

Новини світу: у Литві місцеві жителі протестували проти зведення табору для мігрантів з Білорусі

Новини світу: у Литві місцеві жителі протестували проти зведення табору для мігрантів з Білорусі
Наступна публікація