Череп у справі Гонгадзе піддадуть додатковій експертизі

Експерти судово-медичної криміналістики вилучатимуть "металеву щільність, яку виявили у ділянці чола з лівого боку черепа".

"Таращанський череп", який, за твердженням Генпрокуратури, належить Георгію Гонгадзе, піддадуть додатковій експертизі.

На неї офіційно запросили мати журналіста, де пообіцяли надати зразки для приватного дослідження, передає "Німецька хвиля".

Експертне судово-медичне дослідження заплановане на 26 січня.

В офіційному повідомленні, яке Генпрокуратура надіслала матері журналіста, зазначено, що експерти судово-медичної криміналістики вилучатимуть "металеву щільність, яку виявили у ділянці чола з лівого боку черепа".

У листі вказано, що Леся Гонгадзе як потерпіла, або її представник, адвокат Андрій Федур, можуть взяти участь у цій слідчій дії - на що мати журналіста вже дала згоду і збирається до Києва.

Прокуратура також дозволяє матері взяти зразки кісткових тканин черепа для проведення приватної експертизи ДНК.

Про це Леся Гонгадзе просила Генпрокуратуру у своєму зверненні ще наприкінці вересня минулого року. Маючи дитячий зуб Георгія, вона планує замовити експертизу, аби порівняти ці зразки із зразками черепа.

Мати Георгія Гонгадзе повідомила, що, швидше за все, звернеться до фахівців однієї з лабораторій у Німеччині. Якої саме, вона не розголошуватиме, як і не розголошуватиме результати дослідження.

Вартість ДНК-експертизи становить близько 800 євро, додала вона.

Леся Гонгадзе також наголосила, що жодних металічних осколків в черепі її сина ніколи не було, а тому сумнівається, що віднайдений череп належить Георгію, як запевняють у Генпрокуратурі.

Читайте також:

Поряд з черепом Гонгадзе знайшли останки 10 людей

Пукача офіційно звинуватили у вбивстві Ґонґадзе

Майор Мельниченко: Пукача до України привіз Байден

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: