Через 40 років українців поменшає до 25 мільйонів

Населення України за 15 років скоротилося з 52 мільйонів осіб до 46 мільйонів осіб, а через 40 років українців поменшає до 25 мільйонів.

У Міністерстві сім'ї, молоді та спорту припускають, що чисельність українців може скоротитися до 25 мільйонів осіб. Про це повідомив міністр відомства Равіль Саффіулін.

Міністр зазначив, що на сьогодні найважливішим напрямком діяльності є "створення доступної спортивної інфраструктури, як бази для залучення населення до активного способу життя, спорту".

Равіль Саффіулін навів дані ООН, згідно з якими до 2050 року населення країни досягне 25-30 мільйонів осіб. Також, згідно з даними міністерства, населення України за 15 років скоротилося з 52 мільйонів осіб до 46 мільйонів чоловік. Він акцентував увагу на тому, що в країні негативний приріст населення.

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту, зазначив, що ініціативу розвитку спортивної інфраструктури підтримав президент України Віктор Янукович і сьогодні в Україні діє низка програм, спрямованих на збільшення кількості спортивних майданчиків, льодових палаців, басейнів та інших спортивних об'єктів.

Нагадаємо, за даними нового звіту американської дослідницької організації Population Reference Bureau (PRB, "Довідкове бюро з народонаселення"), у 2025 році українців буде 41,9 мільйона, а в 2050-му очікується 35,3 мільйона.

Читайте також:

За останні роки Україну залишили 6,6 млн людей

Тривалість життя українців рекордно скоротилася

Кожен восьмий українець - психічно нездоровий

За місяць населення України зменшилося на 20 тисяч

У найближчі роки народжуваність в Україні знизиться

Через 40 років українців поменшає на 10 млн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: