Через "неадекватних людей", "Родіна" поїде до Львова без жінок і дітей

Представники партії "Родіна" вирішили не брати до Львова на святкування 9 травня жінок та дітей через "неадекватних людей".

Ознайомившись із агресивними настроями у Львові, представники партії "Родіна" вирішили не брати до Львова на святкування 9 травня жінок та дітей, повідомив прес-секретар партії Олександр Хрістофоров.

"Була зібрана достатньо велика кількість людей, які хотіли приїхати на ці святкові заходи. Вони готували транспаранти, повітряні кульки. Але протягом кількох останніх днів нагніталась незрозуміла для нас істерія, і в принципі люди не розуміли, до чого це. Тому зараз прийнято рішення, що будуть їхати без жінок і без дітей, тому що якісь вкрай агресивні настрої... Можливо, будуть їхати лише мужчини", - повідомив Хрістофоров.

"Ризикувати тим, що якісь неадекватні люди можуть напасти на жінок та дітей, ніхто не буде", - додав він.

Відтак Хрістофоров зазначив, що не готовий зараз назвати кількість представників "Родіни", які приїдуть до Львова на 9 травня. Наразі, за його словами, триває перегляд складу "екіпажу".

Відповідаючи на запитання про плани представників партії у Львові, Хрістофоров не зміг однозначно підтвердити, що вони приїдуть до міста з червоними прапорами. "Зараз мова не про прапори, а про те, що незрозуміло, яка там зустріч може бути", - сказав він. Водночас він зазначив, що використання символіки передбачається.

На сьогодні в наміри делегації, за словами прес-секретаря "Родіни", входить зустріч з ветеранами ВВВ, облагородження меморіальних об'єктів тощо. Що стосується можливості заборони масових акцій на 9 травня Львівським окружним адміністративним судом, Олександр Хрістофоров запевнив: "Якщо суд вирішить заборонити, то ми – законослухняні громадяни, і змінимо формат наших заходів так, щоб це не порушувало чинного законодавства".

На уточнююче запитання, чи в тому разі, якщо суд заборонить проведення маршу, представники партії "Родіна" відмовляться від такого заходу, він відповів: "Ми якось відсвяткуємо це по-іншому".

5 травня Львівський окружний адміністративний суд розпочав розгляд позову виконавчого комітету Львівської міської ради з вимогою заборонити проведення масових заходів у Львові 9 травня. Вчора зранку суд відхилив клопотання партії "Русское единство" щодо перенесення розгляду справи на 7 травня через відсутність її представника. Сьогодні, 6 травня, судовий розгляд справи триває.

Нагадаємо, політична партія "Русское единство" заявляла про намір 9 травня пройти урочистою ходою головним вулицями Львова до Пагорба слави, щоб покласти там квіти. Про намір приєднатися до заходу заявляла і партія "Родіна".

Читайте також:

У Львові ветерани ВВВ і УПА домовилися відзначати 9 травня під держпрапорами України

Регіонали віддадуть зарплату на червоні прапори для Західної України

"Свобода" закликала вбивати за українську ідею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: