Через аномальний сніг в Україні знеструмленими залишаються понад півтисячі населених пунктів

Через налипання мокрого снігу та шквальний вітер зафіксовано падіння близько 2,5 тис. дерев.

Унаслідок несприятливих погодних умов в Україні залишаються знеструмленими 505 населених пунктів у п'яти областях України.

Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

У Дніпропетровській області залишаються знеструмленими 287 населених пунктів, а відновлено енергопостачання вже в 11 н.п.), у Харківській залишаються без електрики 127н.п. (відновлено 24), в Полтавській - 53 (відновлено 20), у Запорізькій - 24 (відновлено 12) та в Херсонській - 14 (відновлено 2).

Нагадаємо, у Чернівцях через негоду призупинили навчання у школах міста від 20 до 24 квітня включно. На Запоріжжі канікули розпочнуться 20 квітня. У Нікополі на Дніпропетровщині через стрімке похолодання призупинили навчання у школах. У навчальних закладах міста через погіршення погодних умов ввели тимчасові канікули строком від 19 до 25 квітня. Крім цього в Нікополі відновлять теплопостачання в дитячих садах, амбулаторіях та медустановах.

У Миколаєві 20 і 21 квітня через негоду вирішили призупинити навчання, тому діти йдуть на позапланові канікули. У місті Лозова Харківської області учнів також відправили на позапланові канікули через погіршення погодних умов. Про це з посиланням на міськраду Лозовий повідомляють місцеві видання. "Школярі будуть сидіти вдома, поки надворі не потепліє", - підкреслили у відомстві.

ВідеоУ восьми областях України оголосили вимушені канікули у школах

Залиште свій коментар