Через аномальну спеку українська залізниця стане повільнішою

Через високу температуру та аномальну жару, яка вирує в Україні, швидкість потягів, що курсують країною, буде обмежена. Це допоможе уникнути аварій на залізниці.

Через аномальну спеку "Укрзалізниця" може тимчасово обмежити швидкість руху поїздів.

У прес-службі "Укрзалізниці" відзначили, якщо рейки нагріваються до температури вище 50 градусів за Цельсієм, будуть видаватися попередження про тимчасове обмеження швидкості руху потягів до 60 км/год. "Робиться це з метою безпеки, щоб уникнути аварій", - підкреслили в "Укрзалізниці".

За словами шляховиків, перегрів рейок може призвести до будь-яких аварій, аж до сходу вагона з рейок. "При температурі повітря +31 за Цельсієм рейки розігріваються до +51 градуса. Рейки можуть деформуватися. І якщо навіть на кілька міліметрів зрушать убік - біди не уникнути", - відзначив один з шляховиків.

В "Укрзалізниці" неофіційно говорять, що спека найменше небезпечна для Криму, де рейки розраховані на високі температури, а от в інших регіонах країни швидкість руху потягів буде під більш жорстким контролем.

"У середньому пасажирські поїзди їдуть зі швидкістю 100-120 км/год, а деякі нові колії, наприклад, з Києва до Харкова, взагалі розраховані на швидкість до 160 км/год", - повідомив один зі співробітників "Укрзалізниці".

"Зрозуміло, що зниження швидкості до 60 км/год може привести до перегляду графіків денних поїздів, але запізнення, якщо і буде, то на 10-15 хвилин, не більше", - додав він.

За словами провідників, графік поїзд наганятимуть,наприклад, за рахунок скорочення часу стоянок.Вони зазначають, що це найбезпечний варіант.

Читайте також:

У Дніпропетровську через спеку на вулиці померло немовля

У Києві через спеку пропадає електрика і зупиняється транспорт

Рекордна спека протримається в Україні ще два тижні

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: