Ажіотаж на "новорічні квитки" обвалив сервер "Укрзалізниці"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В "Укрзалізниці" пояснили, чому виникають проблеми з придбанням квитків.

Після відкриття продаж квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня, навантаження на онлайн-систему продажу квитків зросло у 6 разів.

Про це зазначили у прес-службі залізничників.

В "Укрзалізниці" переконують, що вживають усі можливі заходи для стабілізації роботи сервісу.

"Наразі для стабілізації роботи системи накладено обмеження у 140 сесій за секунду, необхідне, зокрема, для гарантування здійснення операцій клієнтських платежів. Найближчим часом, у міру стабілізації ситуації, обмеження будуть зняті", - йдеться у повідомленні.

В компанії також наголосили, що зараз відкрито продаж квитків на 70%  цілорічних поїздів. На решту поїздів продаж буде відкрито найближчим часом. Після реалізації усіх квитків на цілорічні поїзди, "Укрзалізниця" розпочне призначення додаткових поїздів на період новорічних та різдвяних свят.

Нагадаємо, що до 4 грудня продаж квитків на час новорічних та різдвяних свят був заблокований "Укрзалізницею". Продаж квитків на поїзді від 9 до 20 грудня розпочали лише наприкінці листопада.

ВідеоПередноворічний ажіотаж: чому залізничних квитків на свята досі немає у продажу

У продажу немає квитків на залізничне сполучення на період новорічних свят. Вони досі не надійшли у продаж. Чому їх немає та як "Укрзалізниця" планує боротися зі штучним ажіотажем – дивіться у сюжеті.

Передноворічний ажіотаж: чому залізничних квитків на свята досі немає у продажу

Залиште свій коментар

Вибір редакції