Через Білла Клінтона перекриють вулиці Києва

Білл Клінтон перебуває зараз з візитом в Україні. Спочатку він виступив на Форумі "Ялтинська європейська стратегія" в Ялті, 3 жовтня він звернеться з промовою на Михайлівській площі, де вже виступав у 2000 році.

Вулиці, прилеглі до Михайлівської площі, будуть перекриті 3 жовтня в зв'язку з візитом Білла Клінтона. 42-й президент Америки, який прибув на запрошення Фонду Олени Пінчук "АнтиСНІД", виступить з промовою, присвяченій боротьбі зі СНІДом та епідемії ВІЛ / СНІД в Україні.

Рух автотранспорту буде перекрито, як повідомляє ДАІ, з 12:00 до 19:00 до Михайлівської площі: по вулицях Михайлівській (від Михайлівського пер.), Великій Житомирській (від Володимирської), Десятинній (від Володимирської), Трьохсвятительській (від Костьольній) і по Володимирському проїзду (від Малої Житомирської).

Після Клінтона на Михайлівській площі виступатимуть українські артисти - Ані Лорак, Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Джамала, Тіна Кароль, Наталя Могилевська.

Нагадаємо, Білл Клінтон перебуває зараз з візитом в Україні. Спочатку він виступив на Форумі "Ялтинська європейська стратегія" в Ялті, 3 жовтня він звернеться до українців з промовою на Михайлівській площі в Києві, де він вже виступав у 2000 році.

Це вже п'ятий візит Клінтона до України. Першого разу президент завітав до нашої країни 1994 року.

Читайте також:

Білл Клінтон відвідає Київ

Білл Клінтон вважає, що не доживе до весни

Гілларі Клінтон : США пишаються бути партнером України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: