Через борги Львів залишиться без води

"Львівводоканалу" 25 лютого відключать електропостачання у зв’язку із заборгованістю - 6,283 мільйонів гривень.

25 лютого буде припинено електропостачання "Львівводоканалу" у зв’язку із заборгованістю за спожиту електричну енергію.

Про це повідомило ВАТ "Львівобленерго".

"Станом на 24 лютого 2010 року борг "Львівводоканалу" за спожиту електроенергію становить 6,283 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

"Львівводоканал" отримав повідомлення про припинення електропостачання з 25 лютого 2010 року у разі непроведення в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію", - зазначили у обленерго.

Підприємство "двічі письмово зверталось до міського голови Львова Андрія Садового та керівництва "Львівводоканалу" про незадовільний стан розрахунків за спожиту електроенергію, а також порушення графіків проведення платежів", наголошується у повідомленні.

"Львівобленерго", керуючись у своїй діяльності чинним законодавством, зобов’язане припиняти електропостачання споживачам-боржникам", - йдеться у повідомленні.

У свою чергу прес-секретар "Львівводоканалу" Уляна Горбата зазначила, що "поки що невідомо, чи "Львівобленерго" вдасться до реального знеструмлення "Львівводоканалу", що призведе до припинення водопостачання Львова".

"За січень ми розрахувалися повністю, сплатили 7 мільйонів гривень. Ми маємо проблему з поточною проплатою за спожиті енергоносії", - зазначила вона.

"Насосні станції почали споживати більше електроенергії після запровадженням цілодобового графіку теплопостачання. У лютому це додаткові нарахування в сумі 1 мільйон гривень. Загалом слід сплатити 8 мільйонів гривень", - сказала Горбата.

Крім того, за її словами, мешканці неохоче розраховуються за спожиті послуги: "Чи вдасться нам розрахуватися з енергетиками - напряму залежить від мешканців Львова".

Читайте також:

У Львові відновили цілодобове водопостачання

Через снігопад Львів залишився без води

Через аварію в Сумах до річки вилилося сто кубометрів нечистот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: