Через будівництво української школи в Севастополі порушили кримінальну справу

У севастопольській держадміністрації заявляють, що при будівництві української школи-колегіуму сьогодні робиться все, щоб приховати сліди злочину - приписок і незаконного вилучення грошей.

За фактом приписок при будівництві української школи-колегіуму в Севастополі порушено кримінальну справу.

Про це заявив заступник голови севастопольської держадміністрації Микола Карпєєв. За його даними, сума завданих збитків перевищує 5 млн. грн.

"Буквально на цьому тижні ми проводили інвентаризацію за обсягом виконаних робіт і зіткнулися з тим, що, як тільки комісія поїхала, відразу ж згорів вагончик, в якому нібито зберігалася будівельна документація, що підтверджує обсяги виконаних робіт. Сьогодні робиться все, щоб приховати сліди злочину - приписок і незаконного вилучення грошей", - сказав Карпеев.

Вартість будівництва школи-колегіуму оцінюється в 62 млн. грн. У 2008-09 роках на нього з держбюджету було виділено 29 млн. грн. Тільки в цьому році до зміни керівництва СМДА в квітні управління капітального будівництва вже витрачено 20 млн.грн.

Минулий голова СМДА, тепер представник президента в Криму, Сергій Куніцин публічно обіцяв здати об'єкт до першого вересня 2010 року.

У свою чергу теперішній  голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов заявляв про недостатнє фінансування в поточному році будівництва української школи-колегіуму в Севастополі. Замість 21 млн. грн. Міністерство фінансів виділило всього 4,6 млн. грн., відповідно школу, швидше за все, не вдасться здати і наступного року.

Читайте також:

Севастополю не дали грошей на добудову української школи

У Криму паспорти заповнюватимуться російською мовою

Кримський парламент визнав російську мову регіональною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: