Через депутатів Литвин житиме на одну зарплату

Голова парламенту заявив, що може прожити на 5 тисяч, які належаться йому, як академіку. А от на зарплату у ВР не претендує.

Якщо Верховна Рада не буде отримувати зарплату, то спікер її теж не отримуватиме.

Про це заявив голова парламенту Володимир Литвин в ефірі Шустер Live.

Відповідаючи на питання, скільки місяців він готовий не отримувати зарплату і за рахунок чого буде жити, Литвин заявив: "Я академік Національної академії наук. А академік отримує пожиттєву стипендію у розмірі 5 тисяч гривень".

На питання, чи повертаються у бюджет державні будівлі, у яких живе спікер, у випадку неотримання їм зарплати, Литвин сказав: "Я живу у квартирі і буду жити у квартирі. І в цьому плані я вас поспішаю заспокоїти".

Як відомо, раніше спікер заявив, що не підписуватиме повернуті президентом закони, якщо робота парламенту буде заблокована та підписав розпорядження, за яким в день, коли засідання не розпочнеться або буде заблоковано, депутати не отримуватимуть зарплатні.

Нагадаємо, сьогодні Литвин підписав розпорядження щодо невиплати зарплат депутатам в разі блокування трибуни парламенту. Про це він заявив в ході погоджувальної ради.

"Я підписав розпорядження про оплату праці ВР. У дні, коли ВР не розпочала роботу чи заблокована, автоматично зарплата не буде нараховуватись", - повідомив спікер.

Також він запропонував депутатам ввести процедуру таємного голосування, "щоб ми приймали закони, і блокування не було. "Давайте приймемо рішення, щоб парламент працював", - сказав він.

Читайте також:

За блокування ВР у депутатів відбиратимуть зарплати

Литвин хоче повернутися до закону про мови Української РСР

Литвин боїться, що другого туру виборів не буде

Литвин подарував кіровоградському студенту годинник від Кучми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: