Через дірку у законодавстві декомунізація оминула "сталінські куточки" у школах

На такій проблемі наголосила віце-прем'єр з питань євроінтеграції.

Цитати Леніна, піонерська форма та героїзація Сталіна – з такою картиною віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе стикнулась у "музеї" школи села Трикрати, що на Миколаївщині.

Урядовець поділилась фото зі "сталінського куточка", та повідомила, що експозиції, присвяченої Голодомору чи Небесній Сотні, у навчальному закладі немає. А директор виправдовується, що десь є "у кладовці". Клімпуш-Цинцадзе впевнена, що така ситуація склалася не в одній школі, а зустрічається в різних закладах по всій країні – і боротись з цим на часі неможливо.

"Такі музеї лише у випадку, якщо школа повідомила міністерство про його існування, підпорядковуються Мінкульту. Міносвіти ж регламентує їх за старою радянською традицією як методичні кімнати, а їхнє наповнення – як методичний матеріал для освітніх цілей", - написала віце-прем'єр-міністр у Facebook.

Ділюся фото... - це не Росія і не таємний схрон російських бойовиків на Сході. Отак виглядає музей у школі села Трикрати...

Опубліковано Ivanna Klympush-Tsintsadze Вівторок, 14 серпня 2018 р.

Урядовець наголошує, що цю ситуацію необхідно змінити і педагоги мають звітувати – яким чином такі "методичні матеріали" допомагають шкільній програмі. 

Нагадаємо, у Полтавській області активісти викрили приймальні забороненої Комуністичної партії

Ховався у чагарнику. У Києві знайшли уцілілий пам’ятник Леніну

Ховався у чагарнику. У Києві знайшли уцілілий пам’ятник Леніну

Повʼязані теми:

Наступна публікація