Через два дні у "Борисполі" відкриють термінал "F"

У неділю почне роботу термінал "F" міжнародного аеропорту "Бориспіль", через який здійснюватиме рейси - "Міжнародні авіалінії України".

З 31 жовтня, з початком зимової навігації, почне роботу термінал "F" міжнародного аеропорту "Бориспіль". Про це повідомила прес-секретар аеропорту Оксана Ожигова.

За її словами, базова компанія, яка здійснюватиме рейси через термінал "F" - "Міжнародні авіалінії України". Вона почне виконувати рейси з 31 жовтня. Крім того, з 31 жовтня з нового терміналу здійснюватимуть рейси авіакомпанії Wizz Air, UTair (ЮТейр), Finnair, UmAir, "АрмАвіа", "Азербайджанські авіалінії". "Ведуться переговори і з іншими компаніями щодо переходу в даний термінал", - сказала Ожигова. Вона також додала, ціни на обслуговування в новому терміналі не змінювалися.

За даними аеропорту, площу терміналу становить 20685,6 кв. м. Пропускна спроможність: 900 пас./год. (на виліт) і стільки ж на приліт; у піковий період існує можливість обслуговування до 1500 пас./год. (на виліт).

"Ми будуємо аеропорт міжнародного класу. Термінал "F" - це перший крок на шляху реалізації основної мети - створення великого авіавузла, який дозволить вийти на кардинально новий якісний рівень обслуговування авіакомпаній і пасажирів", - наводять в аеропорту слова гендиректора "Борисполя" Бориса Шахсуварова.

Особливістю зони авіаційної безпеки терміналу є те, що, окрім рентгено-телевізійних установок, стаціонарних і ручних металодетекторів, вперше в Україні упроваджені бодісканери, які забезпечують високий рівень контролю авіабезпеки.

Всі зони терміналу обладнані системою відеоспостереження.

Нагадаємо, будівельні роботи із зведення терміналу були початі 16 липня 2009 р. і завершені в серпні 2010 року. Генеральним підрядником виступила українська компанія ТОВ "Мікол". Фінансування об'єкту здійснювалося повністю за кошти ДП МА "Бориспіль".

Довідка. ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є головними повітряними воротами України і обслуговує понад 70% авіаційних пасажирських перевезень країни. Аеропорт знаходиться на перетині багатьох повітряних трас, що проходять з Азії до Європи, Америки і у зворотному напрямі, і є єдиним аеропортом України, з якого виконуються трансконтинентальні рейси. З аеропорту "Бориспіль" більш як 50 авіакомпаній здійснюють регулярні пасажирські рейси на 100 маршрутах міжнародних і українських рейсів.

Читайте також:

У "Борисполі" знесуть два термінали

Земельну ділянку "Аеросвіту" передали "Борисполю"

Янукович відкрив новий термінал у "Борисполі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: