Через два роки в Україні введуть електронні паспорти

Володимир Семиноженко прогнозує, що єдина соціальна картка виконуватиме роль повноцінного паспорта, і уже за рік-півтора кожен українець матиме власний електронний підпис.

Вже через два роки українці зможуть отримувати електронні паспорти, переконаний глава Держагентства з питань науки та інновацій Володимир Семиноженко.

"Проект щодо єдиної соціальної картки уже почав реалізовуватись в Україні. Мова йде про те, що кожен громадянин незабаром матиме електронний документ. Він дозволятиме вирішувати не лише питання щодо субсидій та пільг, а й реалізовувати інші важливі функції, наприклад, здійснення платежів", - розповів чиновник.

"Я думаю, що у повному обсязі ця програма запрацює уже на протязі двох років. Соціальна картка буде виконувати роль повноцінного електронного паспорта", - наголосив він.

Семиноженко припустив, що уже за рік-півтора кожен громадянин України, можливо, матиме свій електронний підпис.

"Кожен зможе через свій мобільний телефон чи комп'ютер заплатити за будь-яку послугу чи отримати інформацію. Він матиме таку ж легітимність, як підпис, чи документ, затверджений у нотаріуса. Сьогодні, на жаль, така система ще не створена, але концептуально вона уже прийнята урядом як стратегія електронного урядування в Україні", - пояснив Семиноженко.

Тим часом вже цього року в Києві планують запровадити соціальний проект "Картка киянина". Картка надасть киянам додаткові пільги з оплати проїзду в міському транспорті, послуг муніципальної лікарняної каси, надасть знижки в комунальних аптеках.

Читайте також:

Київська влада розділила жителів столиці на киян і ліміту

Янукович скасував голограми на документах

Уряд виділив 120 мільйонів на обладнання для біометричних паспортів

Арбузов відмовився від ідентифікаційного коду через віросповідування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: