Через економічну кризу в Україні впала народжуваність

Різке падіння рівня життя на тлі зростання інших соціальних проблем, не може позитивно впливати на демографічну ситуацію.

На бажання молодих батьків планувати народження малюка, а тим більше другої дитини, впливає економічна криза, констатують у донецькому центрі охорони материнства й дитинства.

Як повідомила лікар центру Наталя Шемякіна, відсутність постійної роботи, різке падіння рівня життя на тлі зростання інших соціальних проблем, звичайно, не може позитивно впливати на демографічну ситуацію. Крім того, промислові регіони, такі як Донеччина, найбільше постраждали від глобальної рецесії.

Зокрема, кількість пологів цього року, порівняно з минулими роками, значно впала, повідомила Шемякіна. Заклад, який очолює лікар, є одним з найбільших у регіоні. Цього року він приймав на кілька сотень майбутніх мам менше.

Втім, в Україні продовжує зростати народжуваність та зменшуватися смертність. Найвища народжуваність, за повідомленням Мін’юсту, у Донецькій області, дещо менше малят народилося 2009 року на Дніпропетровщині та Львівщині.

Хоча у Донецькій області реєструють найбільшу кількість новонароджених, місцеві медики переконані, що про покращення демографічної ситуації говорити не доводиться. Донеччини немає серед п’ятьох областей, де кількість народжень більше за кількість померлих, а це Волинь, Закарпаття, Івано-Франківщина, Рівненщина та місто Київ.

Читайте також:

Депутати Львівщини вимагають заборонити в Україні аборти

Більшість українських родин - бездітні

Завдяки Путіну в Абхазії демографічний вибух

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: