Через епідемію грипу міліція просить повідомляти про вихідців з Азії та Африки

Керівництво ГУМВС звертається до населення Закарпаття з проханням повідомляти про кожний факт зустрічі чи спілкування з іноземними громадянами.

Міліція Закарпаття у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією просить громадян повідомляти про вихідців з Азії та Африки на вулицях.

Таке інформаційне повідомлення з’явилося на офіційному сайті Головного управління МВС України у Закарпатській області.

Керівництво ГУМВС звертається до населення регіону з проханням повідомляти про кожний факт зустрічі чи спілкування з іноземними громадянами, насамперед вихідцями з країн Південно-Східної Азії та Близького Сходу.

У повідомленні пояснюється причина такого прохання: "У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації на території Закарпатської області та підвищенням ризику захворювань".

Нагадаємо, кількість жертв епідемії грипу в Україні зросла до 93 людей. Про це повідомив один із українських телеканалів.

В той же час, за інформацією директора департаменту материнства, дитинства і санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров'я Раїси Моїсеєнко, від епідемії померли 86 людей.

Крім того, в Україні вже офіційно підтверджено 17 випадків свинячого грипу A/H1N1. 6 людей, хворих на цей вірус, померли, причому одна смерть зареєстрована в Києві.

Всього станом на початок дня 4 листопада на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Україні захворіли 478 тисяч осіб, з них 134 673 дітей і 980 вагітних жінок.

Всього, за прогнозом МОЗ, від вірусу можуть постраждати 14 мільйонів українців.

Читайте також:

Кількість жертв епідемії грипу в Україні наблизилася до 100

МОЗ: кожен четвертий українець захворіє на грип

У Києві зафіксовано перший випадок смерті від свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: