Через епідемію грипу Україна втратила 18% іноземних туристів

Мешканці країн Західної Європи через загрозу грипу відмовляються від поїздок до України. Натомість туристів з Росії лише побільшало.

Під час епідемії грипу та ГРВІ в Україні на 18% поменшало туристів із Західної Європи.

Зменшення кількості приїжджих зафіксували на польському, словацькому, угорському та румунському кордонах. А ось на російському та особливо білоруському, навпаки, спостерігають справжній бум.

Багато туристів з СНД у загрозу хвороби просто не вірять. Крім того, Росія та Білорусь так само страждають від епідемії, як і українці. Наприклад, у Москві станом на 6 листопада зареєстровано майже 900 випадків захворювання на грип А/H1N1, більшість з хворих – діти.

Водночас закордонні зірки шоу-бізнесу масово скасовують виступи у Києві та інших українських містах. Зокрема, відомий британський поп-дует Pet Shop Boys, былоруський гурт "Ляпіс Трубєцкой", російський виконавець Дельфін та бельгійська співачка Лара Фабіан.

Серед українців же туристів, навпаки, побільшало. Цього тижня туроператори зафіксували незначне збільшення кількості замовлених путівок, до того ж, жодних медичних довідок для виїзду за кордон не потрібно.

Читайте також:

ВООЗ: свинячий грип проходить без ускладнень і лікується без "Таміфлю"

Офіційно: 60% українців захворіють на свинячий грип

Через епідемію грипу вибори можуть бути перенесені на травень

Лукашенко привіз до епіцентру епідемії грипу маленького сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: