Через епідемію грипу в’їзд до Києва буде обмежено

Влада столиці у найближчі дні звернеться до уряду з конкретними пропозиціями щодо обмеження в’їзду.

Влада Києва готує лист до уряду з проханням під час епідемії грипу обмежити в’їзд у столицю.

Відповідне доручення про підготовку звернення дав Київський міський голова Леонід Черновецький під час засідання оперативного штабу по боротьбі з розповсюдженням епідемії грипу, що діє при Київській міській державній адміністрації.

"Я сьогодні доручаю Броніславу Стичинському (заступнику голови КМДА – керівнику апарату Київської міської державної адміністрації) підготувати звернення до Кабінету міністрів з тим, щоб з карантинних зон максимально обмежити в’їзд людей на територію Києва і, напевно, інших східних областей України. Це можливо. І, здається, Кабінет міністрів вже цієї проблемою займається", - сказав Черновецький.

Мер Києва підкреслив, що влада столиці звернеться до уряду вже з конкретними пропозиціями.

"По системі залізниці до нас прибуває щодня, за моїми даними, до 2 млн людей. Це проблема, по-моєму, номер один", - наголосив Черновецький.

Нагадаємо, 30 жовтня український уряд оголосив карантин в 9-ти західних областях України - у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій та Вінницькій.

Станом на 2 листопада в Україні зареєстровано 255 тисяч хворих на грип і ГРВІ, з них 15 тисяч госпіталізовано. Офіційно в Україні підтверджено 22 випадки захворювання на грип A/H1N1.

Читайте також:

Епідемія грипу: кількість хворих перевищила чверть мільйона

На Тернопільщині захворіла третина лікарів і медсестер

Друга хвиля епідемії грипу накриє Україну в січні-лютому

Уряд поширить карантин на всю територію України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: