Через "фосфорну" катастрофу захворіли 3 журналісти

На Львівщині отруїлися вже троє журналістів — кореспондентів "Інтера", ІСТV та "Нового каналу"

Впродовж останніх днів від фосфорних випарів в Ожидові Буського району Львівщини отруїлися троє телевізійних журналістів — власних кореспондентів у Львові київських телеканалів "Інтер", ІСТV та "Нового каналу".

Як повідомила ZAXID.NET власний кореспондент телеканалу "Інтер" у Львові Софія Гордієнко, вона ще у вівторок відчула загальну слабкість та нудоту, в неї піднялася температура, журналістка не відчувала смаку того, що їсть. "Я самостійно звернулася до лікарів, які констатували отруєння. Зараз я проходжу стаціонарне обстеження в лікарні", - зазначила власкор "Інтеру".

Хворіють журналісти
УНІАН
Число постраждалих від катастрофи продовжує збільшуватися
Вона повідомила, що госпіталізовано і Світлану Хрущак, власного кореспондента "Нового" каналу, в якої почалися сильні болі в печінці та нирках. "Але найскладніша ситуація з власкором ІСТV Іваном Кривим, якого сьогодні відправили на лікування до Києва у клініку "Борис". Окрім вже "традиційного" печінкового та ниркового болю, в Івана діагностували обпалення верхніх дихальних шляхів", - розповіла ZAXID.NET Софія Гордієнко.

В той же час, сайту iPlus на телеканалі ICTV підтвердили перебування Івана Кривого в стаціонарі клініки "Борис", але заперечили, що його стан є важким. За словами представників каналу, зараз він почувається вже значно краще і готується повернутися до роботи.

Сайту iPlus в регіональному відділі Національних інформаційних систем (НІС) телеканалу "Інтер" підтвердили захворювання Софії Гордієнко і повідомили, що на даний момент вона почувається краще і перебуває на домашньому обстеженні у Львові.

Шеф-редактор інформаційного відділу "Репортер" "Нового каналу" Володимир Мжельський підтвердив iPlus, що львівська кореспондентка каналу Світлана Хрущак на даний момент знаходиться у місцевій лікарні, вона лежить під капельницею. На звернення керівництва каналу до лікарні з просьбою дозволити перевезти журналістку до Києва, лікарі змушені були відмовити, за їх словами стан Світлани цього не дозволяє. Їй доведеться пробути в лікарні як мінімум до кінця тижня.

Втім, як за словами пана Мжельського, керівництво каналу впевнене, що журналістці надається кваліфікована допомога.

Журналісти iPlus стежитимуть за станом колег і бажають їм якнайскорішого одужання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: