Через "грантофобію" влади все скрутніше працювати громадським організаціям

Завдяки партії влади в зоні особливого ризику опинились організації, що отримують фінансування, зокрема, і з-за кордону – у грантах підозрюють намір нової революції в Україні.

Захисників громадянських прав в Україні незабаром може стрімко поменшати. З легкої руки партії влади в зоні особливого ризику опинились організації, що отримують фінансування, зокрема, і з-за кордону – у грантах підозрюють намір нової революції в Україні.

В Україні наразі зареєстровано більше 70-ти тисяч громадських організацій. Та активно діють  - лікують, захищають, допомагають і виборюють – лише тисяч 10. І майже всі активні організації отримують закордонну допомогу: держава благочинність не фінансує. Утім, відтепер узяти закордонний грант - це майже визнати себе одним з тієї групи молодиків, які готують африканську революцію.

Нагадаємо, нещодавно депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що деякі громадські організації та політичні партії України є "п'ятими колонами" міжнародних транснаціональних корпорацій.

Ще раніше інший регіонал Олександр Єфремов заявив, що відомий американський мільярдер Джордж Сорос фінансує "північноафриканський сценарій в Україні".

Активісти громадських організацій заявляють, що усі вони – під наглядом спецслужб.   СБУ перевірки не заперечує, і називає бесіди цілком законними.

"Почалися постійні перевірки правоохоронних органів. МВС, СБУ, відділ по боротьбі з економічною злочинністю, відділ по боротьбі з обігом наркотиків, санстанція", - поскаржилася лідер ГО "Міжнародний альянс з ВІЛ-СНІД в Україні" Паола Павленко.

Організацію перевіряють через лист таємничого  співробітника "українського інституту громадського здоров’я". На трьох аркушах – закиди у корупції, відмиванні грошей та фінансуванні гомосексуальних вечірок. В Альянсі вважають -   хвилюватись нічого - організацію щоквартально перевіряють ті ж міжнародні аудитори, що й  Нацбанк. Натомість, постраждають ті, кому призначена допомога.  Бо  українських  грошей на боротьбу зі СНІДОм, туберкульозом, роботу з  наркоманами, повіями, проблемними підлітками просто немає.

В журналістів опинилося також відео обшуку в іншій організації, яка теж бореться зі СНІДом.  Ті, хто протистояв епідемії, тепер ходять на допити.

У сусідніх Росії та Білорусі фінансувати громадську діяльність з-за кордону вже заборонили. Таку заборону можуть запровадити і в Україні. Наразі йдеться лише про проект закону щодо громадських організацій. Варто внести в нього лише кілька правок - і  закордонна благодійність стане не просто підозрілою, а злочинною.

Читайте також:

У Сороса заявили, що в Партії регіонів психічно хворі люди

У Партії регіонів українську опозицію назвали п'ятою колоною

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

ВідеоЗахисників наших громадянських прав незабаром може стрімко поменшати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: