Через грип на карантин в Україні закрили вже 609 шкіл та 95 дитсадків

У МОЗ повідомили про сотні закритих шкіл та десятки дитсадків через грип та ГРВІ.

В Україні на карантин закрито у зв'язку із грипом та ГРВІ 609 шкіл та 95 дитячих дошкільних закладів.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я з посиланням на інформацію Головного державного санітарного лікаря України Сергія Риженка.

Зокрема, запроваджено обмежувальні заходи у 125 навчальних закладах у Полтавській області, 248 - у Львівській, 29 - у Дніпропетровській, 54 – у Чернівецькій, 57 - у Донецькій, 9 - у Сумській, 18 - у Вінницькій, 56 – у Рівненській.

У Чернівцях, містах Дубно та Острог (Рівненської області), Дрогобичі Львівської області, м. Львів припинено заняття в усіх школах, додав Риженко.

Загалом, за його даними, на більшості територій України показники захворюваності населення на грип та ГРВІ знаходяться нижче епідемічних порогів.

Перевищення епідемічного порогу спостерігається в шести областях (Волинська, Дніпропетровська, Луганська, Полтавська, Сумська, Чернівецька) та на 172 адміністративних територіях (районах, містах).

Як відомо, 5 грудня у Дрогобичі померла 9-річна дівчинка. При проведенні вірусологічного дослідження у неї знайдено ДНК вірусу грипу В.

Відзначимо, що в країні все ж продовжуються щеплювальна кампанія продовжується. Зокрема, у країні щеплено більше 400 тис. осіб, поінформували в МОЗ.

Читайте також:

Львівські школи закрились через епідемію грипу

В дев'яти областях України розпочалась епідемія грипу

В Україні вже є перша жертва грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: