Через холодне літо та війну на Сході курортний сезон на Світязі зазнає фіаско

Літо на Волині настало лише тепер.

Світязю, одному з найкрасивіших озер України і світу, не пощастило з погодою: дощі та холодний червень уже зірвали половину туристичного сезону. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30

Озера з кришталево чистою питною водою пустили до себе відпочивальників лише тепер. Зважаючи на те, що сезон на Волині короткий - до вересня, а селяни не піднімали цін, - то вже рахують збитки.  

Директор Шацького національного парку Володимир Захарко вважає, що в цьому році кількість відпочивальників має бути більшою, ніж зазвичай.  

"У минулі роки в нас відпочивало до 25-30 тисяч населення. У зв'язку з цією ситуацією я думаю, що кількість людей подвоїться або потроїться", - каже Володимир Захарко. 

Але керівник державної бази відпочинку "Мотор" Віктор Пех зазначає, що охочих відповичати на Світязі не так багато. 

"Нема поки того результату, що планувався на даний момент, що нам всі розказували. Немає тих відпочивальників того потоку", - каже Віктор Пех. 

Підприємці, які сподівалися заробити на попиті на озеро, прогадали і з погодою, і з війною. Сім'ї, у яких сини й чоловіки пішли до армії, цьогоріч не приїхали. Але ті, хто є, замість вкладати копійки в радянський відпочинок, ладні платити по тисячі гривень за номер із вигодами. 

Тож волиняни відрами печуть традиційні пончики. Вигадують туристам забави і, коли є змога, комфорт. Який хоч і коштує в селі недешево, але у світязьких блакитних болотах найбільша цінність залишається за самою природою. 

Нагадаємо, бізнесмени масово продають курортні об'єкти в Криму.

ВідеоОзеро Світязь простягнуло свої обійми для відпочивальників

Корреспондент ТСН Тетяна Коваленко

Залиште свій коментар

Наступна публікація