Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через конфлікт Тодурова та Супрун викликали на засідання комітету Ради

Нардепи вирішили розібратись у звинуваченнях, які публікуються у соцмережі.

Кардіохірурга Бориса Тодурова та виконувачку обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун кличуть на засідання комітету Верховної ради з питань охорони здоров'я, що заплановане на наступну середу, 18 січня, передає кореспондент ТСН.

З такою ініціативою виступила голова комітету Ольга Богомолець. Депутати хочуть почути подробиці щодо державних закупівель ліків для недужих з серцево-судинними хворобами та про можливості відкриття філіалів державної установи Інституту серця у Донецькій й Луганській областях.

Лікарів викликали на комітет Верховної Ради, бо вже другий тиждень суперечка між керівником інституту серця і міністерством охорони здоров'я загострюється. Вона почалася у перший день нового року з інформації, оприлюдненої кардіохірургом Борисом Тодуровим на його сторінці в соціальній мережі Facebook. Він заявив, що державні закупівлі препаратів і витратних матеріалів для лікування серцево-судинних хвороб зірвані й звинуватив у непроведенні тендерів особисто очільницю МОЗ Уляну Супрун. До того ж заявив про перешкоджання Міністерством охорони здоров'я у відкритті філіалів Інституту серця на Донеччині й Луганщині.

Конфлікт Тодурова та Супрун у Facebook_1

Конфлікт Тодурова та Супрун у Facebook_2

Відповіли у міністерстві на звинувачення кардіохірурга теж через Інтернет – на офіційній сторінці відомства детально описали, коли саме були проведені тендери і на які суми, й те, хто, коли і чиїм коштом має відкривати філіали медичних закладів.

Конфлікт Тодурова та Супрун у Facebook_3

До журналістів, аби розказати власне бачення конфлікту, жодна зі сторін особисто поки що не виходила.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Залиште свій коментар

Вибір редакції