Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через критичні порушення Державіаслужба заборонила одній з авіакомпаній літати

Через критичні порушення Державіаслужба заборонила одній з авіакомпаній літати

Дію сертифікату призупинено до усунення компанією недоліків.

Державна авіаційна служба провела комплексну інспекційну перевірку авіакомпанії "ЯнЕйр".Ревізори виявили низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів.

Через це постійна комісія з питань сертифікації експлуатантів Державіаслужби ухвалила рішення про призупинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії YanAir з 00:00 UTC (03:00 за київським часом) 07.06.2019.

У Державіаслужбі уточнили, що відповідно до процедури, сертифікат експлуатанта може бути відновлений після усунення компанією недоліків та на підставі висновків акта інспекційної перевірки, що свідчитиме про здатність авіаперевізника забезпечувати належний рівень безпеки.

"Інформуємо наших пасажирів, що на час перевірки авіакомпанії "Ян Ейр", Державіаслужба України прийняла рішення про призупинення сертифіката експлуатанта. Ми очікуємо відновлення дії сертифіката найближчим часом і поспішаємо запевнити про виконання всіх наших рейсів літаками партнерів на період зазначеного припинення дії сертифікату", - зазначили в YanAir.

Інформуємо наших пасажирів, що на час перевірки авіакомпанії Ян Ейр, Державіаслужба України прийняла рішення про...

Опубліковано YanAir Airlines Четвер, 6 червня 2019 р.

Нагадаємо, що у квітні 2019 року відбулась нарада під головуванням міністра інфраструктури Володимира Омеляна щодо підготовки авіакомпаній, що здійснюють чартерні перевезення, до літнього сезону та недопущення масових затримок рейсів, спричинених технічним станом парку повітряних суден.

Раніше повідомлялося, що Державіаслужба дозволила YanAir літати до Швеції, Іраку та Німеччини, SkyUp - до Франції та Китаю, МАУ - до Швеції та Болгарії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції