Через кризу закрилася легендарна київська газета

"Київські відомості" припинили вихід через фінансово-економічну ситуацію.

Газета "Київські відомості" повідомила про те, що "у зв’язку з важким фінансовим станом, відсутністю коштів у видавця", "припиняє свій випуск".

"Вихід видання припинено через фінансово-економічну ситуацію, - пояснив головний редактор газети Микола Закревський. - Із серпня 2009 року випуск газети забезпечувався за рахунок власної діяльності. На сьогодні ці джерела вичерпано. З боку видавців, на жаль, не визначено майбутнє газети, а журналістам заборгували за 3-4 місяці роботи. Керівництвом ЗАТ "Видавництво "Київські відомості", структурним підрозділом якого є газета "Київські відомості", вживаються заходи для збереження видання на газетному ринку країни. Розроблена модель тимчасового переходу у формат тижневика, частина працівників редакційного колективу відправлена до відпустки".

Газета "Київські Відомості" вперше вийшла в 1992 році. Вона стала першою приватною газетою часів незалежності України, першою з українських видань перейшла на кольоровий формат, створила власну систему розповсюдження і підписки, забезпечила щоденний триразовий випуск, була найпопулярнішим виданням Києва у 1990-і роки. Виданню неодноразово погрожували закриттям через непомірні судові позови і неприкритий політичний тиск.

Читайте також:

ЗМІ виявили в Португалії таємну іспанську розвідку

Європейські ЗМІ про вибори в Україні: безславний кінець "помаранчевої революції"

The Washington Post: Тимошенко загрожує демократії в Україні

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: