Через літак, який викотився зі злітно-посадкової смуги у львівському аеропорту, було затримано 16 рейсів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Самі ж пасажири літака до Стамбула забронювали квитки на інші рейси.

Унаслідок того, що літак Boeing 737-800, який здійснював рейс Львів-Стамбул, під час розвороту на злітно-посадковій смузі частково викотився за її межі, у львівському аеропорту було затримано 16 рейсів.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

В аеропорту кажуть, що умови на злітно-посадковій смузі були адекватними, а чому турецьке судно не змогло піднятися в небо - ще з'ясовують. Частина пасажирів стамбульського літака перебронювала квитки на вечір. Дехто в Туреччину потрапить уже завтра. Загалом сьогодні затримали 16 рейсів.

Крім цього, у залі очікування були також люди, які відучора через складні погодні умови в Європі не можуть вилетіти до Братислави та Мюнхена.

"Нам дали рейс на завтра такий самий, але ми підозрюємо що завтра літак теж не вилетить, тому що в Мюнхені вчора скасували 120 рейсів і сьогодні літак не прилетів з Мюнхена сюди", - розповідає один із пасажирів.

Нагадаємо, в аеропорту "Львів" 6 січня близько 10:25 літак Boeing 737-800, який здійснював рейс Львів-Стамбул, під час розвороту на злітно-посадковій смузі частково викотився за її межі та зупинився. Жоден з 59 пасажирів та 6 членів екіпажу, які перебували на борту повітряного судна, не постраждав. Літак не зазнав значних пошкоджень.

ВідеоНадзвичайна ситуація у Львівському аеропорту: літак викотився за межі злітно-посадкової смуги

Аварійна тривога у Львівському аеропорту. На 5 годин його роботу паралізував "Боїнг" турецьких авіаліній. Літак, що виконував рейс до Стамбула, викотився за межі злітно-посадкової смуги. Ніхто з його пасажирів не постраждав. Борт теж суттєвих пошкоджень не зазнав, але його буксирування забрало чимало часу. 

Надзвичайна ситуація у Львівському аеропорту: літак викотився за межі злітно-посадкової смуги

Залиште свій коментар

Вибір редакції