Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через мапу України без Криму під час святкування Дня соборності на Буковині відкрили кримінальне провадження

Триває досудове слідство.

Через мапу України без окупованого Криму, яка прикрашала сцену у райцентрі Сторожинець на Буковині у будинку культури під час святкового концерту до Дня соборності 22 січня, відкрили кримінальне провадження.

Про це йдеться у повідомленні Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області у Facebook.

«22 січня 2018 року в приміщенні Сторожинецького районного будинку національних культур відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України. Під час свята на сцені було розміщено мапу України, на якій відсутня частина території держави ‒ АР Крим. Відеосюжети та матеріали із зображенням цієї карти були розповсюджені місцевими засобами масової інформації», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, оскільки в діях організаторів заходу вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого за ч 1 ст. 110 КК України, Управлінням Служби безпеки України в Чернівецькій області 23 січня зареєстровано відповідне кримінальне провадження.

Триває досудове слідство.

Минулого року схожим чином виділилися у місті Бровари на Київщині. У розміщенні на сцені карти України без Криму прокуратура побачила сепаратизм та відкрила кримінальне провадження. 

ВідеоНа Буковині на урочистостях з нагоди Дня соборності показали мапу України без Криму

У райцентрі Сторожинець місцева влада з нагоди пам'ятної дати влаштувала у місцевому будинку культури святковий концерт. На сцені вивісили власноруч намальовану карту нашої держави. Тільки чомусь без півострова, анексованого Росією 2014-го. Зі сцени чиновники вітали присутніх речами про незалежність і територіальну цілісність України.

На Буковині на урочистостях з нагоди Дня соборності показали мапу України без Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції