Через масштабну пожежу і вибух в житловому будинку Одеси постраждав рятувальник

Через масштабну пожежу і вибух в житловому будинку Одеси постраждав рятувальник

Врятувати вдалося 40 людей.

Близько п'ятої ранку запалав мансардний поверх в житловому будинку по вулиці Ришельєвській в Одесі, йдеться в ТСН.12.00.

Згодом пролунав потужний вибух. Перші пожежні машини приїхали за шість хвилин, але вогонь вже палав на площі у 800 квадратних метрів. Рятувальники почали евакуйовувати людей. Загалом вивели з квартир 40 мешканців, зокрема і 12 дітей.

На приборкання вогню пішло три години. Увесь цей час квартал був перекритий поліцією. Під час гасіння масштабної пожежі постраждав один рятувальник.

Наразі фахівці з'ясовують, що могло спричинити таке масштабне загоряння в ранковий час і що вибухнуло вже під час ліквідації пожежі.

«Під час гасіння пожежі близко 6 години пролунав вибух, внаслідок чого постраждав пожежний рятувальник першої частини, якого госпіталізовано з місця пожежі», - повідомив заступник начальника ГУ ДСНС в Одеській області Олександр Крицький.

Відео Під час пожежі на мансардному поверсі в житловому будинку Одеси пролунав вибух

Близько п'ятої ранку запалав мансардний поверх в житловому будинку по вулиці Ришельєвській. Згодом пролунав потужний вибух. Перші пожежні машини приїхали за шість хвилин, але вогонь вже палав на площі у 800 квадратних метрів. Рятувальники почали евакуйовувати людей. На приборкання вогню пішло три години. Під час гасіння масштабної пожежі постраждав один рятувальник. 

Під час пожежі на мансардному поверсі в житловому будинку Одеси пролунав вибух

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів