Через морози в Україні зачинена половина шкіл

На сьогодні не проводиться навчання в 8965 загальноосвітніх навчальних закладах - це 45,6% всіх шкіл країни.

Міністерство освіти і науки заявляє, що через похолодання, а в окремих випадках через підвищений рівень захворюваності по всій Україні припинене навчання в 8965 школах, що становить 45,6% від всіх шкіл.

Про це на брифінгу повідомив перший заступник міністра освіти і науки Олександр Гребельник.

"На сьогодні не проводиться навчання в 8965 загальноосвітніх навчальних закладах - це 45,6% всіх шкіл країни", - сказав він.

З його слів, через припинення навчання зараз не навчається 1 257 121 учень, що становить 29% від загальної кількості учнів у школах.

Гребельник повідомив, що навчання припинене в багатьох школах практично в усіх областях, за винятком Закарпатської, Київської областей і Києва.

Він підкреслив, що всі навчальні плани в школах будуть відпрацьовані, для чого будуть застосовуватися самостійне й індивідуальне навчання, а також екскурсії.

Водночас Гребельник зазначив, що зараз немає необхідності відпрацьовування матеріалу в школах по суботах, а також зазначив, що поки ніяких змін у термінах проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань цього року не передбачається.

Перший заступник міністра освіти також зазначив, що на теперішній час заяви на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні знань подали 58 тис. осіб, що трохи більше, ніж за аналогічний період минулого року, однак при цьому зберігається та ж тенденція, що спостерігалася й у минулому навчальному році.

Нагадаємо, станом на 24 грудня у зв'язку із захворюваннями на гострі респіраторні вірусні інфекції й грип було припинене навчання в 4628 загальноосвітніх навчальних закладах (23,5% всіх шкіл країни).

Читайте також:

Через грип у школах 19 областей і Києва карантин

У восьми обласних центрах школи закрили на карантин

У Черкасах на карантин закрили усі школи

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: