Через німецьку бомбу у Феодосії евакуюють 5 тисяч людей

Щоб знешкодити німецьку міну 1938 року у Феодосії евакуюються цілий район, у тому числі лікарню та російську військову частину.

У вівторок, 20 жовтня, у Феодосії тимчасово евакуюють близько п'яти тисяч людей, щоб вивезти на полігон та знищити німецьку авіаційну донну міну вагою майже тонну зразка 1938 року.

Як вирішила комісія МНС, для безпечного знешкодження бомби треба евакуювати мешканців 960 приватних будинків, 18 п'ятиповерхових будинків, військову частину Росію та лікарню.

Ці об'єкти розташовані в районі причалу №216, де 18 жовтня було знайдено снаряд. Двоє чоловіків витягнули міну з води, припустивши, що це газовий балон.

Знахідку почали розбирати, щоб потім здати на металобрухт. "Лише після того, як горе-металісти збили кришку і побачили механізм одного з підривників, до них дійшло, що справу вони мають не з балоном, а з бомбою. Можна вважати дивом, що після того, як було знято кришку бомби, не пролунав вибух", - зазначили у МНС.

Після вивезення міни на безпечну відстань у район полігону на мисі Чауда люди зможуть повернутися у свої домівки.

Прикордонним службам доручили забезпечити у морі безпеку суден, які можуть перебувати в районі проведення робіт.

Нагадаємо, у 2004 році в Севастополі розбирання бомби закінчилося смертю. Люди подумали, що знайдений на дні Камишової бухти предмет – це супутниковий аварійний буйок. Його привезли на вантажівці додому, щоб розпиляти на метал. Через вибух бомби дві особи загинули, ще одну у важкому стані доставили в реанімацію.

Читайте також:

Чоловік приніс до Львівської міськради протитанкову міну

На кримському пляжі знайшли 200-кілограмову бомбу

НАТО вмовило Україну знищити 6 тисяч тонн зброї

Українці зможуть купувати зброю з 18-ти років

ВідеоНімецька бомба у Феодосії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: