Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через овець, яких морили голодом у фурі, трьом областям загрожує карантин

Результати аналізів мають бути готові за тиждень.

Вівцям, які два тижні сиділи у фурі в порту Одеси без їжі та води,  роблять аналізи крові, аби перевірити їх на наявність інфекцій, йдеться у ТСН.12:00.

Якщо хворобу знайдуть, то одразу три області - Миколаївська, Одеська та Вінницька - опиняться у карантині. 

Отару нині доправили у Тульчин, де і роблять аналізи. Вівці перебувають у окремому загоні – тварини самостійно їдять, п'ють та навіть можуть бігати. Однак, вони дуже брудні а деякі мають залисини у шерсті - як розповіли журналістам, через голод тварини почали їсти одна одну.

Результати аналізів крові будуть готові за тиждень. Зоозахисники також беруть зразки крові, аби провести власний незалежний аналіз, оскільки не довіряють Держспоживслужбі, яка рекомендувала знищити всіх тварин.

Про готовність забрати до себе отару заявили і волонтери, і власниця тварин.

ВідеоУ овець, яких тримали у зачиненій фурі, візьмуть аналізи крові

Овець два тижні мордували на одеській митниці без їжі і води. Поліція відкрила два кримінальні провадження: жорстоке поводження з тваринами і порушення ветеринарних правил. Щоправда фігурантів у жодній із справ немає. Натепер тварини в Тульчині на Вінниччині.

У овець, яких тримали у зачиненій фурі, візьмуть аналізи крові

Нагадаємо, через бюрократичну тяганину зачинена у фурі отара овець сиділа два тижні. Три сотні тварин з України експортували до Туреччини поромом, а коли покупець по них не приїхав, повернули додому. Втім, випустити з терміналу не могли через заборону ветеринарів, ті кажуть, у Туреччині тварини могли підхопити небезпечні хвороби.

Згодом правоохоронці в Одеської області порушили кримінальну справу проти власниці овець, замкнених у фурі, за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції