Через ожеледицю у Києві Черновецькому пропонують зменшити тарифи ЖКГ

ЖЕКи можуть змусити перерахувати тарифи через неприбирання снігу.

Міністерство з питань житлово-комунального господарства пропонує Кабінету міністрів України ініціювати проведення перевірок порушень вимог Закону "Про благоустрій населених пунктів" і за їх результатами змусити житлово-експлуатаційні контори здійснити перерахунок тарифів у зв'язку з ненаданням населенню послуг з прибирання снігу на вулицях міст.

Про це повідомив міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

Відповідне доручення міністерство пропонує дати Державної інспекції з питань житлово-комунального господарства і планує, що це питання буде розглянуто на найближчому засіданні Кабінету міністрів.

Міністр також повідомив, що Держжитлокомунінспекції розробила форму Акта претензій за неналежне надання або ненадання послуг з утримання будинків і прибудинкових територій, на підставі якого ЖЕКи повинні будуть зробити перерахунок тарифів за неодержані послуги з прибирання снігу.

З 17 грудня 2009 року по 14 січня 2010 року в травмпункти Києва звернулися майже 5,5 тисяч осіб, які отримали травми на зледенілих дорогах і тротуарах міста.


"Наприклад, в Києві Держжитлокомунінспекції встановила масові порушення при проведенні зимових збиральних робіт на прибудинкових територіях. Через неадекватні дії влади Києва виникли значні перешкоди для руху пішоходів і транспорту, що створило загрозу життєдіяльності міста", - сказав Кучеренко.

Крім того, за словами Кучеренка, Держжитлокомунінспекції надасть громадянам необхідну методичну та юридичну допомогу для оформлення перерахунків.

Нагадаємо, кілька великих снігопадів за останній місяць поставили Київ на межу транспортного колапсу.

Читайте також:

Снігопади ускладнили рух транспорту на півдні України

Снігопади обмежили автобусні рейси на Київщині

Через снігові замети затримуються поїзди

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: