Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через падіння параплану прокуратура вирішила перетрусити усіх "атракціонних" пілотів

Зараз перевіряють, чи мав пілот право літати над Києвом і перевозити пасажирів.

Троє людей загинуло у небі над Києвом. Крило мотопараплана склалося від пориву вітру. Пілот та двоє його пасажирів упали з висоти приблизно 100 метрів. Прокуратура шукає винних, повідомляє кореспондент ТСН.

Мотопараплан звалився на Трухановому острові, на території київського загону воєнізованої охорони. Двоє чоловіків загинули на місці, жінка померла у лікарні. Трагедія, яку ніхто не може пояснити. Мотопараплан - один із найбезпечніших літальних апаратів. Погода була чудова, а пілот мав величезний досвід. Охоронець Ігор пригадує, що цей парашут із моторчиком ледь не щодня літав над Трухановим островом. Його начальник Валентин Купрієнко додає, що ще за лічені секунди до катастрофи увесь екіпаж був у доброму гуморі.

"Пролітаючи над будиночками, ще помахали рукою нашому охоронцю і буквально через 5 секунд був удар. Удар був настільки сильним, що поламав дерево", - додає чоловік.

Київська прокуратура вже порушила кримінальну справу. Зараз перевіряють, чи мав пілот право літати над Києвом і перевозити пасажирів. За попередньою інформацією, він на саморобному мотопараплані катав людей за гроші.

"Якщо це вина когось з загиблих - це один варіант, але можливо розглядати. де заходилися державні органи контролю на транспорті і яка роль в попереджені таких негативних випадків", - говорить керівник управління прокуратури Києва Максим Гольдарб.

Найближчим часом прокуратура посилено перевірятиме усіх пілотів надлегких літаків, дельтапланів та повітряних куль. Особливо на чорноморському узбережжі, де у літні місяці багато усіляких летючих атракціонів.

ВідеоТроє людей загинуло у небі над Києвом

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції